O akci

Rock'n'ride

Rock’N’Ride je o terénních motorkách a nespoutané spotovní atmosféře. K vidění jsou 3 motocyklové disciplíny. Vytrvalostní závod Country Cross Memoriál Jaroslava Kuklíka, SuperEnduro a Dětský motokros.

Akce se koná 9. a 10. září. V ceně lístku je zahrnutý vstup na páteční tréninky, kvalifikace SuperEndura pod umělým osvětlením a sobotní Country Cross, Dětský MX a SuperEnduro pod umělým osvětlením. Čeká Vás nabitý celodenní program plný adrenalinu.

Na Rock’N’Ridu je vše na dosah ruky. Uvidíte jak závodníci zdolávají extrémně těžký terén plný kamenů a klád.

  • Název akce: Rock’n’Ride
  • Datum konání: 9.-10.9.2022
  • Email: info@rocknride.cz
  • Místo: MX Areál KBS UAMK Benešov u Prahy.
  • Pořadatel: Pořadatel 4K CITY, s.r.o.

Jak se k nám dostanete?

Doporučujeme nastudovat cestu předem, aby za Vaši případnou nepřítomnost na festivalu nemohla špatná lokace. Cesta není nijak složitá, ale motokrosový areál KBS UAMK (Kavčák) je přece jen umístěn trochu mimo civilizaci mezi Bouštickým potokem a okolními lesy. Z Benešova se do parku dostanete po silnici č. 110.

Kempování přímo v parku.

Stanové městečko bude umístěno přímo v areálu festivalu, kdykoliv tedy budete moci složit hlavu ve stanu, karavanu, autě, vrtulníku, prostě v tom, co si přinesete/přivezete. Stanování je zpoplatněno 150,-/stan, karavan, vrtulník. Stanové městečko NEBUDE hlídané a ačkoliv jsme všichni od motorek skvělá parta a věříme, že by se v průběhu festivalu nic neztratilo, doporučujeme nechat cenné věci pro tentokrát raději doma.

Zvířata v areálu

Zvířata smí do areálu pouze na vodítku. I když by jste byli přesvědčení, že zrovna ten váš je unikátní a dobře vychovaný, tak buďte prosím ohleduplní vůči lidem, kterým přítomnost volných zvířat není příjemná. V areálu motorky lítají a jezdí vysokou rychlostí. Proto mějte svá zvířata neustále na vodítku nejen pro jejich bezpečnost, ale také pro bezpečnost všech účinkujících jezdců a diváků.

Placení v areálu

Placení v areálu je pouze v hotovosti a to hlavně z toho důvodu, že v areálu není ideální signál pro provoz platebních terminálů. V areálu není ani bankomat. Nejbližší bankomat je na náměstí v Benešově, a tak si s sebou nezapomeňte vzít dostatek hotovosti, kdyby se přece jenom zábava trochu zvrtla.

Vstupenky na místě

Lístky budou na místě pro dospělého za 300 Kč, čili o 50 Kč víc, než v předprodeji. Dítě do 120cm vstup zdarma. Děti mezi 121 – 150cm vstup 90 Kč.

Chceš-li ušetřit, kup vstupenky předem zde.

Během akce se všichni účastníci budou řídit aktuálními platnými proti epidemiologickými opatřeními, které vydává Ministerstvo zdravotnictví ČR.