O akci

Rock'n'ride

je o terénních motorkách a nespoutané afterparty. K vidění jsou 3 motocyklové disciplíny. Vytrvalostní závod Country Cross Memoriál Jaroslava Kuklíka, SuperEnduro a Freestyle Motocross (FMX) v čele s Mistrem Světa a několikanásobným medailistou X-Games Liborem Podmolem. To vše s doprovodem živé hudby a večerní párty s DJ’s.

Akce se koná 11. a 12. září. V ceně lístku je zahrnutý vstup na páteční tréninky, warm-up párty. V sobotu Vás čeká nabitý celodenní program plný adrenalinu.

Na Rock’N’Ridu je vše na dosah ruky. Uvidíte jak závodníci zdolávají extrémně těžký terén plný kamenů a klád. Při soutěži o nejlepší jízdy FMX se vám zatají dech. Jezdci skáčou až 24m daleko a 10m vysoko. Při svých skocích předvádějí akrobatické prvky, které jsou daleko za hranicemi fyzikálních zákonů.

  • Název akce: Rock’n’Ride
  • Datum konání: 11-12.9.2020
  • Email: info@rocknride.cz
  • Místo: MX Areál KBS UAMK Benešov u Prahy.
  • Pořadatel: Pořadatel 4K CITY, s.r.o.

Jak se k nám dostanete?

Doporučujeme nastudovat cestu předem, aby za Vaši případnou nepřítomnost na festivalu nemohla špatná lokace. Cesta není nijak složitá, ale motokrosový areál KBS UAMK (Kavčák) je přece jen umístěn trochu mimo civilizaci mezi Bouštickým potokem a okolními lesy. Z Benešova se do parku dostanete po silnici č. 110.

Kempování přímo v parku.

Stanové městečko bude umístěno přímo v areálu festivalu, kdykoliv tedy budete moci složit hlavu ve stanu, karavanu, autě, vrtulníku, prostě v tom, co si přinesete/přivezete. Stanování je zpoplatněno 150,-/stan, karavan, vrtulník. Stanové městečko NEBUDE hlídané a ačkoliv jsme všichni od motorek skvělá parta a věříme, že by se v průběhu festivalu nic neztratilo, doporučujeme nechat cenné věci pro tentokrát raději doma.

Zvířata v areálu

Zvířata smí do areálu pouze na vodítku. I když by jste byli přesvědčení, že zrovna ten váš je unikátní a dobře vychovaný, tak buďte prosím ohleduplní vůči lidem, kterým přítomnost volných zvířat není příjemná. V areálu motorky lítají a jezdí vysokou rychlostí. Proto mějte svá zvířata neustále na vodítku nejen pro jejich bezpečnost, ale také pro bezpečnost všech účinkujících jezdců a diváků.

Placení v areálu

Placení v areálu je pouze v hotovosti a to hlavně z toho důvodu, že v areálu není ideální signál pro provoz platebních terminálů. V areálu není ani bankomat. Nejbližší bankomat je na náměstí v Benešově, a tak si s sebou nezapomeňte vzít dostatek hotovosti, kdyby se přece jenom zábava trochu zvrtla.

Vstupenky na místě

Lístky budou na místě za 350kč, čili o 70kč víc, než v předprodeji. Chceš-li ušetřit, kup vstupenky předem zde.