Memoriál Jaroslava Kuklíka

Country Cross + přihlášky

Již 5. ročník memoriálního závodu na památku Jaroslava Kuklíka se pojede systémem country cross dvojic na 120 minut. Tento hromadný typ závodu bude velice atraktivní pro diváky, protože zde nebude nouze o souboje a předjíždění.

Na trati bude vždy 1 jezdec z přihlášené dvojice a mohou se kdykoliv střídat. Jeden jezdec může bez vystřídání ujet maximálně 3 kola a poté musí vystřídat. Start bude hromadný, s motorem v klidu a po mávnutí praporem startéra jezdci nastartují a vyrazí na trať. 

Jezdci budou startovat po vlnách dle vypsaných kategorií. Po 120 minutách se bude mávat cíl závodu a 3 nejrychlejší dvojice každé kategorie budou oceněni na podiu při slavnostním vyhlášení. O putovní pohár Jaroslava Kuklíka budou bojovat jezdci v kategorii PROFI. 

Jaroslav Kuklík byl veliký nadšenec motocyklového sportu. V roce 1996 založil společně s Liborem Podmolem firmu KTM Sette, která se stala oficiálním importerem motocyklů KTM do České Republiky. Veškeré své aktivity soustředil nejen na prodej motocyklů, ale také na podporu jezdců motokrosu a endura.

Tímto závodem chceme uctít jeho památku a také jako poděkování za to co pro nás sportovce dělal a podporoval. 

Info o závodech Country Cross Memoriál Jaroslava Kuklíka bude brzy zveřejněno. 

Registrace do závodu se spustí v červnu 2020.

 

Registrace jsou aktuálně deaktivovány. Nelze vytvářet nové ani ověřit již vytvořené. Je možné že byl naplněn maximální možný počet registrací pro tento závod. Zkuste to prosím později.