Pořadatelé

Vít Kuklík

Víťa je 35 násobný mistr ČR enduro a cross country. 3x mistr Evropy enduro. 9 medailí z ME enduro. Má kompletní sbírku medailí z 6ti denní soutěže v klubových týmech. Od roku 2003 do roku 2008 byl stálý účastník mistroství světa enduro, kde se pravidelně umisťoval do 10.místa.

Libor Podmol

FIM Mistr světa ve freestyle motokrosu. Získal 10 medailí z MS a zvítězil na olympiádě extrémních sportů X-Games. Libor Podmol natočil celovečerní film Tomorrow will be better, který vyhrál českého lva v divácké anketě a napsal už druhou knížku, deník Libora Podmola.

Martin Kuklík

Získal 9 titulů mistra republiky v enduru, juniorský titul v motokrose a zúčastnil se 3 “enduro olympiád” – motocyklová šestidenní (Nový Zéland, Chile a Portugalsko). Nyní se věnuje firmě Kmoto společně s bratry a také předává své zkušenosti ze sportu zájemcům na individuálních trénincích.

Martin Koreň

Stříbrný medailista z FIM mistrovství světa FMX of Nations a několikrát se zúčastnil prestižního závodu Red Bull X-Fighters. Od roku 2008 vede Martin mezinárodní team FMX4Ever, je zakladatelem projektu Cirque Moto X, který měl již více než 2000 představení v Německu, Francii a Hong Kongu. Na domácí scéně pořádal několik závodů mistrovství ČR v FMX a byl jedním ze zakladatelů hnutí Movember v České republice.