SuperEnduro

ACI SuperEnduro + Přihlášky

SuperEnduro se stalo nedílnou součástí Rock’N’Ride. V 2017 jsme představili tuhle atraktivní disciplínu v Čechách poprvé pod širým nebem. Letos pojedeme poprvé v noci za umělého osvětlení. Hlavním partnerem soubojů loket na loket v těžkém terénu je Auto Components International. S velkou radostí vám letos představíme tuto disciplínu v novém kabátě s názvem ACI SuperEnduro.

V pátek 27.9. od 15:00 – 18:00 budou probíhat volné tréninky, aby si trať jezdci naučili a dostatečně natrénovali. V sobotu 28.8. od 8:30 začnou kvalifikační volné tréninky, kde se jezdcům bude měřit nejrychlejší kolo. 16 nejrychlejších v každé kategorii budou opět rozřazeny do vyřazovacích skupin. Vyřazovací skupiny budou po 4 jezdcích, kteří budou startovat ze startovacího zařízení a vždy 2 nejrychlejší jezdci postoupí do dalších fází závodů.

Pro letošní rok jsme se rozhodli rozdělit závody do 2 kategorií podle licence a každá kategorie pojede svůj vlastní závod.

Vypsané kategorie:

HOBBY: Držitelé licence C + bezlicenční jezdci + Ženy. Dále Veterán nad 50let (bez ohledu na licenci)

PROFI: Držitelé závodní licence A, B, Evropská či světová licence

Startovné na závod ACI SuperEnduro je 500,-.

V ceně startovného je jeden volný vstup pro závodníka a jeho jeden doprovod. Tyto vstupenky budou k dostání pouze v čase, kdy bude probíhat formální přejímka. Pokud se závodník zúčastní obou závodů (ACI Superenduro i Country Cross má nárok na jeden vstup pro sebe a jeden svůj doprovod).

Dotazy ohledně přihlášování a plateb Vám ráda zodpoví Klára Hrušková na emailu: prihlasky@rocknride.cz  v urgetních případech na telefonu 722 524 195.

Registrace do kategorie Hobby byla ukončena z důvodu plné kapacity startovního pole. Pokud chcete závodit můžete se přihlásit do kategorie Profi nebo napsat na výše uvedený email a čekat, zda se neuvolní místo do závodu.

Do závodu se můžeš přihlásit zde:

Registrace jsou aktuálně deaktivovány. Nelze vytvářet nové ani ověřit již vytvořené. Je možné že byl naplněn maximální možný počet registrací pro tento závod. Zkuste to prosím později.