SuperEnduro

SuperEnduro + Přihlášky

SuperEnduro se stalo nedílnou součástí Rock’n’ride. V 2017 jsme představili tuhle atraktivní disciplínu v Čechách poprvé pod širým nebem. Jde o ostré souboje loket na loket po trati plné skoků, klád, pneumatik a kamenů. V 2019 jsme jeli poprvé pod umělým osvětlením a závody měli neskutečnou atmosféru. Jägermeister párty dodává jízdám jedinečný zážitek plný emocí a adrenalinu. Je to show, u které nesmíte chybět.

V roce 2021 bylo SuperEnduro poprvé jako MČR. Historicky první mistr ČR je Matěj Škuta. I tento rok se tato atraktivní disciplína pojede jako MČR.

Startovné na Superenduro 1 000,-. Startovní čísla budou přidělena na základě přihlášky na Country Cross. Pokud  pojedete pouze SuperEnduro na přejímce budete mít možnost si číslo vybrat.

Vypsané kategorie:

MČR = Držitelé licence A, B, Mezinárodní. Pouze licence vydané Autoklubem ČR.

POHÁR = Držitelé licence C, bezlicenční.

Pokud máte jakýkoli dotaz, napište na email: prihlasky@rocknride.cz

STORNO PODMÍNKY:

V případě odhlášení 30 dní a více před termínem závodu se vrací 100% ceny startovného. 15-30 dní před termínem se vrací 50% ceny startovného. Méně než 15 dní před termínem se vrací 0% ceny startovného. Náhrada účastníka je možná včasným nahlášením na prihlasky@rocknride.cz.

Přihlášky na rok 2024 již brzy.

Závodník č. 1