SuperEnduro

SuperEnduro + Přihlášky

SuperEnduro se stalo nedílnou součástí Rock’n’ride. V 2017 jsme představili tuhle atraktivní disciplínu v Čechách poprvé pod širým nebem. Jde o ostré souboje loket na loket po trati plné skoků, klád, pneumatik a kamenů. V 2019 jsme jeli poprvé pod umělým osvětlením a závody měli neskutečnou atmosféru. Jägermeister párty dodává jízdám jedinečný zážitek plný emocí a adrenalinu. Je to show, u které nesmíte chybět.
V roce 2021 bude SuperEnduro poprvé jako MČR. Po finálovém závodě se všichni můžeme těšit na 1. mistra ČR v této atraktivní disciplíně.

Startovné na Superenduro 900,-.

Vypsané kategorie:

MČR = Držitelé licence A, B, Mezinárodní.
POHÁR = Držitelé licence C, bezlicenční.

Pokud máte jakýkoli dotaz, napište na email: prihlasky@rocknride.cz

STORNO PODMÍNKY:

V případě odhlášení 30 dní a více před termínem závodu se vrací 100% ceny startovného. 15-30 dní před termínem se vrací 50% ceny startovného. Méně než 15 dní před termínem se vrací 0% ceny startovného. Náhrada účastníka je možná včasným nahlášením na prihlasky@rocknride.cz.

Pohár - POZASTAVENO

Registrace na závody v kategorii Pohár byla pozastavena z důvodu naplnění kapacity startovního pole. Pro informace, zda se uvolnilo místo v Pohár kategorii pište na email: prihlasky@rocknride.cz nebo volejte 722 524 195.

Závodník č. 1