Video

Rock'N'Ride 2019

AFTERMOVIE

Rock’N’Ride prolomil ledy a posunul se mnohonásobně dál jak unikátní atmosférou jednotlivých závodu, tak i v prezentaci partnerů. Největší novinkou bylo ACI SuperEnduro pod umělým osvětlením, které se proměnilo ve velmi energetickou party. Závodu ACI SuperEnduro kraloval Radek Toman. FMX vyhrál Filip Podmol a putovní pohár Country Cross Memoriál Jaroslava Kuklíka bude do dalšího ročníku v rukou motokrosové dvojice Františka Smoly a Martina Vaněčka.

Rock'N'Ride 2018

AFTERMOVIE

Celkem 240 motorkářů se zapojilo o víkendu do závodů v rámci unikátní akce ROCK'N'RIDE. Ve freestyle motokrosu vládl Martin Koreň, který porazil favorizované bratry Podmoly. Country Cross memoriál opanovali bratři Kuklíci a z vítězství v SuperEnduru se radoval Radek Toman. Během víkendu se v areálu KBS UAMK u Benešova protočilo kolem 3000 lidí

Rock'N'Ride 2017

AFTERMOVIE

Rock’N’Ride v nové, lepší a větší podobě!  Ročník 2017 představil FMX, Enduro vyjížďky, Country Cross memoriál Jaroslava Kuklík a SuperEnduro. Třídenní akci v areálu KBS UAMK v Benešově u Prahy navštívilo víc jak 2000 diváků a 120 závodníků.