Program

Na programu pro rok 2021 se pracuje.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Pátek 10.9.2021

10:00

Otevření areálu pro jezdce

12:00 – 21:00

Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.)

12:00 – 18:00

Formální a technické přejímky pro ACI SuperEnduro

14:00

Otevření areálu pro veřejnost

15:00 – 18:00

Volné tréninky FMX

15:00 – 18:00

Volné tréninky SuperEnduro

18:30

Rozprava s jezdci ACI SuperEnduro (v místě přejímky)

19:30 – 19:45

ACI SuperEnduro – Měřená Kvalifikace HOBBY – 1.skupina (Licence C a bez licence)

19:50 – 20:05

ACI SuperEnduro – Měřená Kvalifikace HOBBY – 2.skupina (Licence C a bez licence)

20:10 – 20:25

ACI SuperEnduro – Měřená Kvalifikace PROFI – 1.skupina (Licence A+B)

20:30 – 20:45

ACI SuperEnduro – Měřená Kvalifikace PROFi – 2.skupina (Licence A+B)

Sobota 12.9.2020

6:30 – 8:00

Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.) – třída HOBBY

6:30 – 9:00

Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.) – tř. PROFI, VET., ŽENY+85cc

8:10 – 8:25

Řazení jezdců na start – Memoriál Jaroslava Kuklíka – třída HOBBY

8:30- 10:30

START: Memorial Jaroslava Kuklíka – třída HOBBY

10:40 – 10:55

Řazení jezdců na start – Memoriál J.K. – třídy PROFI, VETERÁN, ŽENY+85cc

11:00 – 13:00

START: Memorial Jaroslava Kuklíka – třídy PROFI, VETERÁN, ŽENY+85cc

10:00 – 11:00

Tréninky FMX

13:30 – 14:00

Vyhlášení vítězů Memoriál Jaroslava Kuklíka

14:00 – 14:30

Autogramiáda jezdců

14:45 – 15:15

FMX Kvalifikace

15:30 – 15:40

ACI SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina A (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

15:40 – 15:50

ACI SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina B (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

15:50 – 16:00

ACI SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina C (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

16:00 – 16:10

ACI SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina D (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

16:10 – 16:20

ACI SuperEnduro PROFI 1/4 Finále – skupina A (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

16:20 – 16:30

ACI SuperEnduro PROFI 1/4 Finále – skupina B (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

16:30 – 16:40

ACI SuperEnduro PROFI 1/4 Finále – skupina C (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

16:40 – 16:50

ACI SuperEnduro PROFI 1/4 Finále – skupina D (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

17:00 – 17:30

FMX Finále

17:45 – 18:15

FMX Závěrečná show

18:30 – 19:00

Vyhlášení vítězů FMX

19:10 – 19:25

ACI SuperEnduro HOBBY Semifinále – skupina 1 (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

19:25 – 19:40

ACI SuperEnduro HOBBY Semifinále – skupina 2 (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

19:40 – 19:55

ACI SuperEnduro PROFI Semifinále – skupina 1 (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

19:55 – 20:10

ACI SuperEnduro PROFI Semifinále – skupina 2 (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)

20:20 – 20:40

ACI SuperEnduro HOBBY Finále

20:40 – 21:00

ACI SuperEnduro PROFI Finále

21:15 – 21:30

Vyhlášení vítězů ACI Super Enduro (v místě startu Super Enduro)

22:00 – ?

Afterparty