Program

Pátek 27.9.2019

12:00  Otevření areálu pro jezdce
14:00 – 21:00  Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.) + SuperEnduro
14:00  Otevření areálu pro veřejnost, parkování u areálu zpoplatněno 100,-/automobil.
15:00 – 18:00  Volné tréninky FMX
15:00 – 18:00  Volné tréninky SuperEnduro
19:30 – 22:00  Warm-up Party Dj St. Claire

Sobota 28.9.2019

6:30 – 7:30 Formální a technické přejímky pro SuperEnduro
6:30 – 9:00 Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.)
8:00 Rozprava s jezdci ACI SuperEnduro (v místě přejímky)
8:30- 8:50 ACI SuperEnduro – Měřená Kvalifikace HOBBY – 1.skupina
8:55 – 9:15 ACI SuperEnduro – Měřená Kvalifikace HOBBY – 2.skupina
9:20 – 9:40
ACI SuperEnduro – Měřená Kvalifikace PROFI – 1.skupina
9:45 – 10:05 ACI SuperEnduro – Měřená Kvalifikace PROFi – 2.skupina
10:00 – 11:00 Tréninky FMX
11:00 – 13:00 Memorial Jaroslava Kuklíka – třídy veterán, ženy, hobby, profi
13:30 – 14:00 Vyhlášení vítězů Memoriál Jaroslava Kuklíka
14:00 – 14:30  Autogramiáda jezdců
14:40 – 15:20 FMX Kvalifikace
15:30 – 15:40 ACI SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina A (délka závodu 4 kola)
15:40 – 15:50 ACI SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina B (délka závodu 4 kola)
15:50 – 16:00 ACI SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina C (délka závodu 4 kola)
16:00 – 16:10  ACI SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina D (délka závodu 4 kola)
16:10 – 16:20  ACI SuperEnduro PROFI 1/4 Finále – skupina A (délka závodu 4 kola)
16:20 – 16:30  ACI SuperEnduro PROFI 1/4 Finále – skupina B (délka závodu 4 kola)
16:30 – 16:40  ACI SuperEnduro PROFI 1/4 Finále – skupina C (délka závodu 4 kola)
16:40 – 16:50  ACI SuperEnduro PROFI 1/4 Finále – skupina D (délka závodu 4 kola)
17:00 – 17:30  FMX Finále
17:45 – 18:15  FMX Závěrečná show
18:30 – 19:00  Vyhlášení vítězů FMX
19:00 – 21:00  Jägermeister party s Dj Akvamenem v sekci ACI SuperEnduro
19:10 – 19:25  ACI SuperEnduro HOBBY Semifinále – skupina 1 (délka závodu 5 kol)
19:25 – 19:40  ACI SuperEnduro HOBBY Semifinále – skupina 2 (délka závodu 5 kol)
19:40 – 19:55  ACI SuperEnduro PROFI Semifinále – skupina 1 (délka závodu 5 kol)
19:55 – 20:10 ACI SuperEnduro PROFI Semifinále – skupina 2 (délka závodu 5 kol)
20:20 – 20:40  ACI SuperEnduro HOBBY Finále (délka závodu 6 kol)
20:40 – 21:00  ACI SuperEnduro PROFI Finále (délka závodu 6 kol)
21:15 – 21:30  Vyhlášení vítězů ACI Super Enduro
21:30 – 23:30  Koncert KISS FOREVER BAND
23:30 – 02:00  Afterparty DJ’s Rambo a Zadnice