Program

Časový harmonogram Rock'n'ride 2022

Pátek 9.9.2022

10:00Otevření areálu pro jezdce
12:00 – 21:00Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.) + KBS Kids Race
12:00 – 17:00Formální a technické přejímky pro SuperEnduro
14:00Otevření areálu pro veřejnost
15:00 – 18:00Volné tréninky SuperEnduro
18:30Rozprava s jezdci SuperEnduro (v místě přejímky)
19:30 – 19:45SuperEnduro – Měřená Kvalifikace POHÁR – 1.skupina (Licence C a bez licence)
19:50 – 20:05SuperEnduro – Měřená Kvalifikace POHÁR – 2.skupina (Licence C a bez licence)
20:10 – 20:25SuperEnduro – Měřená Kvalifikace MMČR – 1.skupina (Licence A+B)
20:30 – 20:45SuperEnduro – Měřená Kvalifikace MMČR – 2.skupina (Licence A+B)
21:00 – ??The Heathrow , Keks

Sobota 10.9.2022

6:30 – 7:30Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.) – třída HOBBY + HOBBY VETERAN + KBS Kids Race
7:30 – 9:00Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.) – tř. PROFI, VET., ŽENY+85cc + KBS Kids Race
8:10 – 8:25Řazení jezdců na start – Memoriál Jaroslava Kuklíka – třída HOBBY + HOBBY VETERAN
8:30- 10:30START: Memoriál Jaroslava Kuklíka – třída HOBBY + HOBBY VETERAN
  
10:40 – 10:55Řazení jezdců na start – Memoriál J.K. – třídy PROFI, VETERÁN, ŽENY+85cc
11:00 – 13:00START: Memoriál Jaroslava Kuklíka – třídy PROFI, VETERÁN, ŽENY+85cc
13:30 – 14:00Vyhlášení vítězů Memoriál Jaroslava Kuklíka
  
15:00 – 16:00Autogramiáda Enduro TOP jezdců
  
14:45 – 15:05Volný trénink KBS Kids race
15:15 – 15:301.jízda KBS Kids race – Kategorie ELEV (moto do 50cc, 8min + 1kolo)
15:30 – 15:451.jízda KBS Kids race- Kategorie JUNIOR (moto do 65cc + pitbike do 125cc, 8min + 1kolo)
15:45 – 16:002.jízda KBS Kids race- Kategorie ELEV (moto do 50cc, 8min + 1kolo)
16:00 – 16:152.jízda KBS Kids race – Kategorie JUNIOR (moto do 65cc + pitbike do 125cc, 8min + 1kolo)
16:30 – 16:40Vyhlášení vítězů KBS Kids race
  
17:00 – 17:10SuperEnduro POHÁR 1/4 Finále – skupina A (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
17:10 – 17:20SuperEnduro POHÁR 1/4 Finále – skupina B (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
17:20 – 17:30SuperEnduro POHÁR 1/4 Finále – skupina C (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
17:30 – 17:40SuperEnduro POHÁR 1/4 Finále – skupina D (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
17:40 – 17:50SuperEnduro MMČR 1/4 Finále – skupina A (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
17:50 – 18:00SuperEnduro MMČR 1/4 Finále – skupina B (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
18:00 – 18:10SuperEnduro MMČR 1/4 Finále – skupina C (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
18:10 – 18:20SuperEnduro MMČR 1/4 Finále – skupina D (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
  
19:30 – 19:40SuperEnduro POHÁR Semifinále – skupina 1 (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
19:40 – 19:50SuperEnduro POHÁR Semifinále – skupina 2 (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
19:50 – 20:00SuperEnduro MMČR Semifinále – skupina 1 (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
20:00 – 20:10SuperEnduro MMČR Semifinále – skupina 2 (3 jezdci postupují dále, 3 jezci jsou out)
20:20 – 20:40SuperEnduro POHÁR Finále
20:40 – 21:00SuperEnduro MMČR Finále
  
21:15 – 21:30Vyhlášení vítězů SuperEnduro (v místě startu SuperEndura)
22:00 – 23:30GREEN DAY TRIBUTE
23:30 – ???DJ